• Súťaž

•  Rozhodli sme sa  zapojiť do 4. ročníka súťaže o ovocnú záhradku pre deti z materských škôl. Chcela by som Vás informovať o priebehu súťaže. Všetky informácie nájdete aj na  webe zahrada.sk

Hlasovanie

• Hlasovanie prebieha od 26.2. do 10.3. do polnoci.
            • Hlasovanie prebieha na webe prostredníctvom formulára.
            • Hlasovať môžete za našu materskú školu alebo najviac za jednu školu v každom kraji.
            • V hlasovaní sa zohľadňuje nielen počet hlasov, ale aj počet detí školy.
            • V prílohe nájdete materiály s QR kódom smerujúcim na hlasovací formulár.
            • Najprv sa treba prihlásiť alebo registrovať, vyhladať NR ( Nitriansky kraj)  a našu  materskú školu Hollého 40, Šaľa , kliknúť na obrázok , vypísať údaje o hlasujúcom ( môže vyhrať aj hlasujúci ) a hlas odoslať
            • Hlasovať sa dá len jeden krát

• Výsledky sa zverejnia najneskôr 18.3. na  webe zahrada.sk
            • Súťaž bude mať 5 výhercov: 3 školy s najvyšším umiestnením podľa hlasovania a 2 školy, ktoré vyberie porota (redakcia a partner súťaže)
            • Partner súťaže Ovocné stromy Jeseň sa následne s výhernými školami dohodne na termíne dodania a konkrétnych druhoch ovocných stromov a krov.

Ďakujeme za Váš hlas.

• Milí rodičia,

rada by som Vás oboznámila s prácami na našom školskom dvore.

K prvému altánku , ktorý bol financovaný z rodičovských 2 percent, z výhry projektu Tesca, a čiastočne z rozpočtu MŠ, pribudol aj druhý altánok, ktorý bol financovaný z rozpočtu MŠ a aj z peňazí rodičovského združenia.

Posledný čerstvý prírastok je založenie záhonov s lúčnymi kvetmi ( sú čerstvo zasiate, do mája všetko krásne zakvitne ), za tento projekt ďakujeme p. Matejovi Takáčovi, ktorý so svojimi dvoma drobcami , deťmi našej MŠ, zrotovátorovali, zasiali, označili naše záhony. Pribudnú trváce oznamovacie tabule z názvami rastlín, farebnými fotografiami a pod.  Všetky práce si vyžadovali nemalé úsilie , aby sa všetko podarilo a v budúcnosti robili radosť deťom v MŠ.

Preto by som Vás chcela veľmi poprosiť, aby sme si vážili prácu iných a dávali pozor na náš školský dvor. Na  preliezky  nechodili, keďže je ešte blato ( ani my s nimi ešte na školský dvor nechodíme, preliezky sú studené a blatom sa len znehodnocujú a zostanú špinavé ). Aby na náš novozaložený záhon nechodili, aby sa semienka stihli zakoreniť a mohli z nich vyrásť krásne lúčne kvietky , ktoré nám budú názornými ukážkami pri výchovno vzdelávacej činnosti .

Školský dvor slúži pre deti v materskej škole, na ostatné  hry detí slúžia mestské detské  ihriská , a je ich naozaj celkom dosť na sídlisku. Prosím rešpektujte naše pravidlá.

Ďakujem za pochopenie a spoluprácu.