• Dobrý deň,

"Opatrenia pri ohrození verejného zdravia k izolácii osôb pozitívnych na ochorenie COVID-19 a karanténe osôb, ktoré prišli do úzkeho kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19 v znení neskorších predpisov"

Všetky deti, ktoré boli v kontakte s pozitívne testovanou osobou nie sú v karanténe pokiaľ sú zdravé a bezpríznakové, avšak majú povolené kontakty iba v rámci domácnosti a v rámci svojej triedy v materskej škole, iné sociálne kontakty nie sú v zmysle platnej vyhlášky dovolené.

Osoby, ktoré dovŕšili 6. rok života, a ktoré boli v úzkom kontakte s pozitívne testovanou osobou sú povinné mať na verejnosti (aj v materskej škole) prekryté horné dýchacie cesty respirátorom (u detí a žiakov môže byť rúško), a to po dobu 10 dní od posledného kontaktu s pozitívnou osobou.

• Zadelenie detí do tried počas jarných prázdnin

• Deti počas jarných  prázdnin ( 28.2.- 4.3.) budú rozdelené do jednotlivých

tried takto:

V 1.triede ( modrý pavilón prízemie) budú deti z 1.,2.,7.tr

V 3.triede ( zelený pavilón – prízemie ) budú deti z 3.,4.,6.tr.

V 5.triede ( žltý pavilón prízemie ) budú deti z 5.,8.tr.

Prihláseným deťom prosím vložte papučky do košíkov.

Ďakujeme za pochopenie

• Vyšetrenie školskej zrelosti

• Vyšetrenie školskej zrelosti na základe súhlasu zákonného zástupcu bude prebiehať  dňa 7.3.2022 ( pondelok ) v 8. a 5. triede. A 8.3.2022 ( utorok ) v 7.tr.  Prosím nezabudnite v tento deň priniesť Vaše dieťa do materskej školy.

Ďakujeme za spoluprácu

• Karanténa v 4.,7.,8.tr.

z dôvodu výskytu pozitívneho dieťaťa v 4.,7.,8.triede RÚVZ  nariadil karanténu do 22.2. 2022 vrátane. Nástup do MŠ po karanténe je 23.2.2022 v obvyklom režime.