• Vianočné prianie

• Lásku, zdravie, pokoj a porozumenie nielen na Vianoce, ale počas všetkých dní v novom roku

praje kolektív materskej školy.

• Vianočná tržnica

Milí rodičia,

ďakujeme Vám za návštevu Vianočnej tržnice v dňoch 20.12.- 21.12.2021 , kde ste zakúpením výrobkov detí a pani učiteliek prispeli pre MŠ sumou 326,70 €. Ďakujeme z celého srdca za podporu a vyzbierané  financie použijeme na nákup učebných pomôcok.

• Počas vianočných   prázdnin v čase

od 23.12.2021 – 7.1.2022 bude materská škola uzatvorená, v súlade so školským poriadkom MŠ, a súhlasom zriaďovateľa -  Mestom Šaľa.

Prevádzka materskej školy začne 10.1.2022

• Vianočná tržnica

V dňoch 20.-21.12.2021

( pondelok, utorok ) sa v prednej časti areálu materskej školy uskutoční

„ Vianočná tržnica “, kde si za symbolické ceny môžete zakúpiť výrobky našich detí a p. učiteliek.

Tešíme sa na Vašu návštevu pri

horúcom nápoji.

Výťažok bude použitý iba pre  potreby detí v MŠ.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás

• Poďakovanie

• Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať sponzorom , ktorý prispeli do Mikulášskych balíčkov

Ďakujeme :  Tesco Šaľa, Školská jedáleň MŠ Hollého, Rodičovské združenie pri MŠ

• Mikuláš....

• V pondelok 6.12.2021 do našej materskej školy zavíta Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertíkom.

• Dodatok

PREVÁDZKOVÉHO PORIADKU

Materskej školy, Hollého 40, Šaľa

v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19

Pokyny k vstupu cudzích osôb do priestorov materskej školy

v nadväznosti na aktuálnu epidemickú situáciu a vyhlásenie núdzového stavu

dňom 29.11.2021

Podľa § 24 ods. 4 zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 355/2007 Z. z.“) upravuje dodatok k prevádzkovému poriadku režim dňa, vrátane činností vedúcich k výchove a vzdelávaniu, v nadväznosti na aktuálnu epidemickú situáciu a vyhlásenie núdzového stavu  pokyny pre návštevníkov, ktorými sú  aj zákonní zástupcovia detí, ktorí sú na potreby ŠKOLSKÉHO SEMAFORU / aktualizovaného dňa 29. 11. 2021 / „cudzími osobami“.

Vzhľadom na špecifický charakter výchovno-vzdelávacej činnosti materskej školy, vyplývajúci z vekových osobitostí detí predškolského veku,  zabezpečí materská škola preberanie a odovzdávanie detí zákonných zástupcov, nespĺňajúcich žiadnu z podmienok OP v závislosti od svojich podmienok nasledovne :

A/

V záujme zabezpečenia plynulého preberania a odovzdávania detí zabezpečí riaditeľka  materskej školy preberanie a odovzdávanie detí tak, aby sa v spoločných priestoroch zákonní zástupcovia  detí zdržiavali len na nevyhnutný čas – maximálne 10 minút v obmedzenom počte (najviac 2 rodičia).

O tomto postupe riaditeľka  materskej školy informuje zriaďovateľa.

Dodatok k prevádzkovému poriadku materskej školy  bol vypracovaný podľa § 24 ods. 4 zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 355/2007 Z. z.“) režim dňa, vrátane činností vedúcich k výchove a vzdelávaniu,  v súlade s Usmernením k vstupu cudzích osôb do priestorov materskej školy, ktoré bolo zverejnené na webovom sídle Ministerstva školstva, vedy výskume a športu SR: